зарядные Станциидля Электромобилей

Настенные зарядные станции

Подробнее...

Настенные зарядные станции на столбике

Подробнее...
bw1

Многопортовые зарядные станции (столбик)

Подробнее...
comm

Зарядная станция с функцией расчета оплаты за услугу заряда

Подробнее...

Наши новости

04/10
2015

Форум "Місто. Транспорт. Екологія"

 У вересні 2015р., представники GreenFuel відвідали форум «Місто. Транспорт. Екологія», який організовувала Львівська торгово-промислова палата, за підтримки німецько-українського проекту у сфері бізнесу, що був присвячений розвитку екологічних та енергоефективних технологій в  Україні і проводився у Львові.

Обговорювались питання взаємодії влади та бізнесу, який займається новими технологіями, проблеми та утримуючі фактори розвитку електротехнологій в Україні, питання та перспективи інтеграції нових енергоефективних рішень та проектів в муніципальні схеми розвитку міст України.

У форумі приймали участь представники Львівської ОДА та Торгової палати,  концерн «Електрон», Українська Асоціація учаcників ринку електромобілів, «Ensto», TeslaClubUkraine, Ощадбанк, НУ «Львівська Політехніка», Інститут Міста, «Автоімідж», «Вірні рішення», «Бі-енд-Бі», представлені проекти «Підвезу», проект «Розумні зупинки», проект «Екопарковки та благоустрій територій», проект «Міська Еко-Лавка» і інші.

Особливо хотілося б відмітити, що Львівська виконавча влада позитивно налаштована на підтримку національного виробника та будь-яких його ініціатив у сфері розвитку та інтегрування нових технологій в повсякденне життя, як приклад концерн «Електрон», який на сьогоднішній день випустив перший електричний автобус (електробус) вітчизняного виробництва!

Цей факт свідчить тільки про одне, що в Україні дійсно присутній потужний інтелектуальний потенціал інженерів, науковців, менеджерів та просто ентузіастів, які потребують підтримки на рівні влади та бізнесу, та в перспективі, зможуть створювати конкурентні продукти в різних напрямках нових технологій, цим самим покращуючи рівень життя не тільки в Україні, а і виходити на зовнішні ринки з продукцією, що не поступатиметься якістю зарубіжним аналогам.

Сподіваємось такі заходи не будуть поодинокі, та ініціативу Львову, розвивати нові вітчизняні технології (made in Ukraine),  підтримають і інші міста України.

 

1 1

2 2

 

3 3

4 4

5 5

6 6

7 7

8 8

9 9

 

Кабели для
зарядных
станций

ph type1s

Зарядный кабель Type1 - Type2 32А (1 фаза)

PHOENIX CONTACT
Цвет кабеля - черный. Длина кабеля - 4 метра.

Подробнее
cabel 1

Зарядный кабель Mennekes - Mennekes 32А (3 фазы)

Цвет кабеля - оранжевый. Длина кабеля - 5 метров.

Подробнее
cabel 2

Зарядный кабель Mennekes - J1772 32A (1 фаза)

Цвет кабеля - оранжевый. Длина кабеля - 5 метров.

Подробнее
 
 

Greenfuel
Club

GreenFuel Club – сообщество, которое объединяет украинских владельцев электромобилей, а также фанатов и энтузиастов рынка альтернативной энергетики. Карта GreenFuel Club позволяет пользоваться скидками и прочими преимуществами у наших клиентов – владельцев зарядных станций GreenFuel. Все члены клуба постоянно получают новости рынка электромобилей, результаты тест-драйвов и информацию о новых инновационных разработках. Клубная карта также используется как личная карта доступа к зарядным станциям.


Удачной зарядки!

Команда GreenFuel

Перейти на Greenfuel Club