28/12
2018

Аналитика продаж электромобилей за 2018-й год

В Україні вже понад 10 тисяч електрокарів - і динаміка свідчить про невпинне зростання продажів!

В Україні зростають реєстрації електромобілів і автомобілів з гібридним двигуном: в листопаді було зареєстровано майже 1,16 тис. гібридних авто і електрокарів. Це найкращі показники продажів за весь час, свідчить інфографіка маркетингового агентства IRS Group.

"Протягом листопада зареєстровано майже 1,16 тис. одиниць електрокарів і гібридів, що є найкращим результатом за весь час", - повідомили в агентстві. За даними IRS Group, в листопаді на ринку зросла частка Tesla Model S, тоді як частка Nissan Leaf зменшилася. ТОП-3 за кількістю зареєстрованих електрокарів в листопаді: Nissan Leaf - 342 авто; Renault Kangoo - 64 авто; BMW I3 - 41 авто.

Всього, за даними IRS Group, в Україні в 2018 році зареєстровано 18,97 тис. електрокарів і гібридних авто, з яких 10,19 тис. - електрокари і 8,78 тис. - "гібриди". Найбільше таких авто продано в Києві - майже 5,53 тис. На другому місці - Одеська область з 3,03 тис. Проданих гібридних авто і електрокарів. Трійку лідерів замикає Харківська область з результатом в в 2,22 тис. Проданих "екологічних" авто.

Нагадаємо, рік тому була прийнята норма про ввезення електромобілів без сплати ПДВ і акцизу, її дія була передбачено тільки на 2018 рік. Минулого місяця Верховна Рада прийняла закон, який вносить зміни до Податкового кодексу і продовжує дію пільгового ввезення в Україну електромобілів до 2022 року.

 

Удачной зарядки друзья!!!)))

Команда GreenFuel